Messi, Hocasını Çıldırttı

La Liga'nın 8. hafta mücadelesinde Barcelona, Eibar'ı 3-0 yenerken Messi ile Luis Enrique arasında yaşananlar maça damga vurdu. MESSI, HOCASINI SALLAMADI Karşılaşmanın 77. dakikasında Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, Lionel Messi'yi çıkararak genç oyuncu Munir El Haddadi'yi oyuna almak istedi. İspanyol teknik adam, Arjantinli yıldıza uzun süre seslendi ancak Messi bu çağrıya aldırış bile etmedi. […]La Liga'nın 8. hafta mücadelesinde Barcelona, Eibar'ı 3-0 yenerken Messi ile Luis Enrique arasında yaşananlar maça damga vurdu.

MESSI, HOCASINI SALLAMADI

Karşılaşmanın 77. dakikasında Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, Lionel Messi'yi çıkararak genç oyuncu Munir El Haddadi'yi oyuna almak istedi. İspanyol teknik adam, Arjantinli yıldıza uzun süre seslendi ancak Messi bu çağrıya aldırış bile etmedi.

NEYMAR'I OYUNDAN ALMAK ZORUNDA KALDI

Yayıncı kuruluşun kameralarına da yansıyan olayda Enrique'nin "Leo, Leo" diye bağırdığı ve Messi'nin bunu duyduğu halde arkasını dönerek oyuna devam ettiği net bir şekilde görüldü.
Bunun üzerine Luis Enrique Messi yerine Neymar'ı oyundan aldı ve Haddadi'yi oyuna soktu.

İSPANYA'DA GÜNÜN KONUSU OLDU

Bu olay, İspanya kamuoyunda günün konusu oldu ve Barcelona teknik direktörü "oyuncusu karşısında çaresiz kaldı" eleştirilerinin hedefi oldu.

rated:

viewed:3

source

Sepakbola.cc